Екс-керівник Дніпропетровської ОДТРК Вікторія Шилова планує стати міністром інформації

  • Дата публикации: 23.09.2009 - 08:08

Екс-керівник Дніпропетровської ОДТРК Вікторія Шилова планує стати міністром інформації Колишній керівник Дніпропетровської обласної державної телерадіокомпанії Вікторія Шилова заявила, що планує стати «міністром інформації» і розпочати реорганізацію медійного простору, відповідно до якого 30% телеканалів лишаться приватними, а 70% стануть громадськими та суспільними, «які не контролюватимуть олігархи з потрійним громадянством».

 

Про це пані Шилова оголосила на прес-конференції в Києві. Раніше аналогічні прес-конференції пані Шилова проводила в Донецьку, Ужгороді, Сімферополі, Севастополі, Дніпропетровську, мала намір провести в Москві. Київський захід – уже восьмий.

 

Щодо прес-конференції в Москві, то пані Шилова сказала: захід не відбувся через те, що «не прийшов жоден журналіст». 

 

Також Вікторія Шилова розповіла про голодування дніпропетровських журналістів у липні цього року та тиск на ДОТКРК, який, за її словами, чинить прем'єр-міністр Юлія Тимошенко. Причиною тиску на себе особисто й телекомпанію, якою вона керувала, пані Шилова назвала викривальні сюжети про діяльність уряду та олігархів, пов'язаних із БЮТ. 

 

Нагадаємо, що на початку вересня пані Шилова подала позов, у якому оскаржила наказ про своє звільнення. Втім, вона висловила переконання: після виборів її буде поновлено на посаді генерального директора ДОДТРК.

 

«Але навіть не для того, щоб працювати на каналі, а для того, щоб була справедливість», – підкреслила пані Шилова.

 

Нагадаємо, офіційно посади «міністр інформації» в Україні не існує. Натомість є посада голови Держтелерадіо, яке опікується державними телерадіокомпаніями, та голови Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, яка провадить регуляторну діяльність у сфері медіа. На яку саме з цих посад претендує Вікторія Шилова, з'ясувати не вдалося. 

 Ключевые теги: Виктория Шилова, Днепропетровская областная государственная телерадиокомпания, Анатолий МураховскийЧитайте также:

Комментарии:

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 1 дней со дня публикации.

Панель управления

Войти

Вход для посетителей и журналистов
ПАМЯТКА
  1. Внимательно выбирайте раздел.
  2. Запрещены мат и оскорбления.
  3. НЕТ расизму и полит агитациям.

Регистрация

Copyright 2012 "СМИ Днепропетровск"

Использование материалов сайта в печатных
изданиях, без уведомления администрации,
строго запрещается. Ребенок
При использовании в сетевых изданиях
активная ссылка на сайт smi.dp.ua
обязательна.