THE NIGHT OF THE ADEATERS ®/НІЧ РЕКЛАМОЖЕРІВ –2009. Фантастичне шоу від Жана Марі Бурсіко знову підкорило Київ.

  • Дата публикации: 01.12.2009 - 10:00

Цього року шоу відвідало більше двох тисяч глядачів. Представник Синематеки Жана Марі Бурсіко – Томас Лекує (Tomas Lecuyer) не лише привіз у Київ колекцію з 540 найцікавіших та найкумендніших роликів з усього світу, але й в перервах між показами розважав гостей власними DJ-сетами.
Партнери Ночі також постаралися для глядачів – усі щасливі власники квитків отримали сувенірні магніти та брелоки із логотипом Ночі, мали змогу зробити фантастичне фото напам’ять, отримати ексклюзивний сервіс від напою події, а також подивитися міні-фешн шоу від модного бренду у виконанні ведучих. Організатори ж додали до цього веселі різнокольорові дудки, звуки яких були тим гучнішими, чим більше сподобався аудиторії ролик.
Найбільше глядачам сподобалася реклама пива, ролики за участю зірок, а також, традиційно, соціальний блок колекції.Довідка про захід: THE NIGHT OF ADEATERS ®/НІЧ РЕКЛАМОЖЕРІВ*– це щорічне шоу, що проводиться більш ніж в 40 країнах світу.
НІЧ РЕКЛАМОЖЕРІВ – це шестигодинна трансляція, протягом якої глядачі знайомляться з п’ятьма сотнями найкреативніших, найкумедніших та найнеочікуваніших рекламних роликів, зібраних з усього світу.
Це – Ніч в приголомшливій компанії, а також місце зустрічі ключових персон рекламного та шоу бізнесу.
Двічі занесена до Книги Рекордів Гінеса, Ніч Рекламожерів є дійсно унікальною подією, яка щорічно збирає 250 000 глядачів зі всієї планети.
Ресурси колекції використовуються рекламними агентствами та рекламо-давцями для відстежування історії реклами конкретного продукту, а також телеканалами в процесі створення ретроспективних програм.

Сайт події в Україні: www. adeaters.com.ua
Домашня сторінка проекту: www.nuitdespublivores.com


Потребуєте додаткової інформації? З превеликим задоволенням дамо відповіді на всі ваші запитання: 355 07 17, Стус Ірина, E-mail: stus.irina@gem.kiev.uaЧитайте также:

Комментарии:

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 1 дней со дня публикации.

Панель управления

Войти

Вход для посетителей и журналистов
ПАМЯТКА
  1. Внимательно выбирайте раздел.
  2. Запрещены мат и оскорбления.
  3. НЕТ расизму и полит агитациям.

Регистрация

Copyright 2012 "СМИ Днепропетровск"

Использование материалов сайта в печатных
изданиях, без уведомления администрации,
строго запрещается. Ребенок
При использовании в сетевых изданиях
активная ссылка на сайт smi.dp.ua
обязательна.