Не словом, а ділом!

  • Дата публикации: 18.06.2009 - 14:00

20 лютого 2008 року в інтернеті з’явилася стаття про те, що македонська компанія Алкалоїд збирається побудувати науково-дослідній інститут для контролю якості. Міністр охорони здоров’я Македонії Буяр Османі наголосив, що у подальшому у цьому інституті проводитимуть контроль усіх препаратів, які є в обігу в Республіці Македонія. Того ж місяця було закладено перший камінь у його фундамент, а вже через рік, 11 березня 2009 року у складі найбільшого виробника медичних препаратів Республіки Македонія – компанії «АЛКАЛОЇД АД Скоп’є» відбулося офіційне відкриття Інституту розвитку та контролю якості - тобто об’єкт площею 1540 м2 було побудовано всього за 1 рік!

Головна мета відкриття Інституту розвитку та контролю якості - задоволення суворих вимог фармацевтичної промисловості та досягнення максимальної безпеки, а також професійний ріст та модернізація виробництва.
Інститут відкривав прем’єр міністр РМ Н. Груєвскі за присутності голови Македонської Православної Церкви Стефана та міністра охорони здоров’я Буяра Османі.

«Інвестиції у зведення інституту склали понад 8 млн. євро, він оснащений найсучаснішим обладнанням та інструментами. У ньому працюватимуть 80 спеціалістів вищого рівня, котрі контролюватимуть якість медичних препаратів та слідкуватимуть за процесом розвитку генеричних препаратів та їх введенням у промислове виробництво.
За інвестиціями у виробничі потужності та темпами освоєння іноземних ринків компанія АЛКАЛОЇД АД є прикладом для багатьох компаній Македонії» - заявив прем’єр Груєвскі.

Міністр охорони здоров’я Македонії, пан Османі вручив Генеральному директорові компанії АЛКАЛОЇД АД Жівко Мукаєтову сертифікат, який є офіційним документом, що підтверджує відповідність об’єкта найвищим стандартам фармацевтичного бізнесу.

Жівко Мукаєтов, в свою чергу, висловив задоволення вчасним відкриттям інституту та заявив, що цим кроком компанія підтверджує свою спрямованість на виробництво якісних, безпечних та ефективних ліків. Тому віднині у високотехнологічних лабораторіях контролюватимуть якість препаратів, окрім того, в інституті планується розширювати каталог виробів компанії. Пан Мукаєтов також зазначив, що у минулому році прибутки компанії зросли на 33% у порівнянні з 2007 роком та склали 8,2 млн. євро.

Довідка про компанію: Відкрите Акціонерне Товариство «Алкалоїд» засноване в 1936 році. Основна діяльність компанії: фармацевтичні препарати, хімічні речовини та косметика. Завдяки 2-м профіт-центрам, корпоративному сервісу, 1 дочірній компанії в Македонії та 12 зарубіжним дочірнім компаніям, де працює 1123 співробітники в головному офісі та 315 торгових представників за кордоном, компанія «Алкалоїд» по праву вважається одним з лідерів Південно-східної Європи – вона є лідером ринку в Македонії та Косово, займає 6-е місце в Хорватії за об’ємами продажу по упаковках.

Алкалоїд – всесвітньо визнаний бренд, представлений в більш ніж 27-ми країнах світу. Протягом 2007-2009 року компанія «Алкалоїд» отримала близько 25 дозволів на виведення нових препаратів на ринок Македонії та 90 препаратів, призначених для закордонних ринків. Протягом останніх десяти років компанія пройшла цикл інвестицій на суму більше 91 мільйона Євро. Більша частина даних активів була розподілена в сегменті фармацевтики. Основні інвестиції було зроблено в співробітництві з IFI, що є прекрасним доповненням до бізнес - портфелю Компанії. У лютому 2006 року компанія Алкалоїд створила дочірнє підприємство у США, штат Огайо, після чого було успішно проведено JFDA інспекцію GMP за американським стандартом. У жовтні 2007 року на PC Pharmaceuticals було проведено перевірку від імені Британської агенції з контролю за якістю медикаментів і товарів медичного призначення – MHRA. За результатами перевірки MHRA видала компанії Алкалоїд сертифікат відповідності GMP, котрий надає виробнику лікарських препаратів право розміщувати свою продукцію на ринку Великобританії та інших країн Європейського союзу. Алкалоїд – партнер вибору багатьох відомих компаній: F. Hoffmann – La Roche, Italfarmako, Nycomed, Mundifarma, Sanofi Aventis, Pfizer, Novartis та ін. Алкалоїд думає не лише про сьогодення, а завжди думає про майбутнє.Читайте также:

Комментарии:

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 1 дней со дня публикации.

Панель управления

Войти

Вход для посетителей и журналистов
ПАМЯТКА
  1. Внимательно выбирайте раздел.
  2. Запрещены мат и оскорбления.
  3. НЕТ расизму и полит агитациям.

Регистрация

Copyright 2012 "СМИ Днепропетровск"

Использование материалов сайта в печатных
изданиях, без уведомления администрации,
строго запрещается. Ребенок
При использовании в сетевых изданиях
активная ссылка на сайт smi.dp.ua
обязательна.