Нове покоління кухонної техніки отримало золоту медаль

  • Дата публикации: 30.09.2009 - 18:07

«Gorenje  створила нове покоління бездоганно  спроектованих і технічно оновлених побутових електроплит, де застосовано технологічні рішення, які, передусім, надають можливість суттєвого заощадження електроенергії. Особлива форма духової шафи, що імітує традиційні печі для випікання хліба, які вирізняються інфранагріванням, коли тепловий потік, відображений від склепистої форми духовки, рівномірно  розподіляється по поверхні випічки,  що надає можливість оптимального використання енергії» - повідомляє журі під керівництвом пана Лікара, до складу якого увійшло 8 осіб.

«Усі інноваційні ідеї, оригінальний дизайн і функціональні рішення нового покоління побутових електроплит є унікальними. Я переконаний, що вони  надзвичайно важливі, оскільки вони є результатом  спільної великої  роботи групи розробників та дизайнерів компанії  Gorenje; тому ці рішення захищено патентами. Це був найглобальніший проект протягом останніх років, який охопив майже 70% усієї побутової техніки. Зважаючи на стратегію розвитку і інновацій,  компанія Gorenje активно сприятиме новаторству наших фахівців», - наголосив пан Пєчнік, виконавчий  директор з розвитку компанії Gorenje, - він  також додав, що нове покоління кухонної техніки змінить попереднє покоління протягом року.

Новаторське мислення в такій індустрії, як побутова техніка, є достатньо складним завданням для інженерів - розробників. Нагорода за Найкращу інновацію 2008 року -  підтвердження нашого переконання, що Gorenje  прямує правильним шляхом і ми маємо усі передумови  для розвитку інноваційних продуктів.

Нова форма внутрішньої частини та інноваційна ідея  сенсорного керування призвели до суттєвого заощадження електроенергії всієї лінії продукції класу енергозбереження  А.

Окрім цього, наша духова шафа  - одна з найбільших на ринку, і цим, безсумнівно, можна пишатися», -  зауважив пан Рудольф, директор з розвитку кухонної техніки компанії Gorenje.

Поміж патентів, отриманих на продукцію лінії нового покоління  Gorenje, найвагомішим є новий електронний програмний модуль – DirecTOUCH - для керування духовою шафою через сенсорний екран. Це – революційна новація  в галузі сенсорного керування, вигнуту форму внутрішньої частини духовок створено за зразком традиційних хлібних печей, що забезпечує бездоганне випікання. Оригінальним є рішення верхнього обігріву, розміщеного на двох рівнях, які повторюють нахил внутрішньої частини печі. Другий патент пов’язаний з технологією передавання  (перенесення) обігріву в навколишнє середовище під час роботи духовки: завдяки запатентованій системі охолодження, повітря між нею і розміщеними поряд з меблями залишається прохолодним і не нагрівається. Таке ж відбувається і з дверцятами, що засвідчує патент на систему охолодження. Інші патенти стосуються електронного годинника і зовнішнього вигляду приладів, сконструйованих за двома типами : minimalistic Pure та dynamic Allure.

 

Потребуєте додаткової інформації стосовно вищезазначених продуктів? З превеликим задоволенням дамо відповіді на всі ваші запитання: 8 067 943 08 74, Стус Ірина, E-mail: stus.irina@gem.kiev.ua

 

 

Довідка:_ Компанія Gorenje d.d. - Міжнародна корпорація, заснована у 1950 році, відома понад 60 років і складається з материнської компанії Gorenje, 75 дочірніх компаній, 50 з яких - міжнародні. Діяльність Gorenje d.d. - виробництво та продаж побутової техніки, водонагрівачів, радіаторів та сантехніки, кухонь, меблів для ванних кімнат, а також туризм. За останні роки всі ці концерни перебувають у стані динамічного розвитку, який сприяє поліпшенню Gorenje d.d. і продукції, розширенню функціональності, розвитку мережі магазинів та загального представлення на ринку. Базуючись на своїх досягненнях та постійній роботі, група компаній Gorenje dd твердо зайняла свою нішу поміж  найпотужніших  словенських промислових корпорацій і стала одним з восьми найбільших виробників побутової техніки в Європі. Основними рисами продукції компанії є технічна бездоганність, інновації, дизайн, ергономічність продукції та економія електроенергії. GORENJE - один з європейських лідерів на ринку побутової техніки, компанія виробляє 4 мільйони одиниць техніки.

Сьогодні компанія представлена в 70 країнах світу й експортує 90% продукції, яка виробляється. Спорудження нових заводів та модернізація старих, існування  власних мереж збуту, складів, системи логістики та сервісного обслуговування спільно із створенням нових поколінь приладів,перетворює цей  бізнес на один з найдинамічніших у своєму розвитку поміж  інших галузей. Успіху компанії сприяла висока якість продукції, яку підтверджено міжнародними стандартами: ISO 14001 - екологічний сертифікат, ISO 9001-стандарт  управління якістю, ICOGRAM EXCELLENCE AWARD - сертифікат якості, екологічні нагороди.

Робота професіоналів, постійний контроль якості продукції та впровадження інноваційних рішень - запорука успішної діяльності компанії Gorenje Group.
Читайте также:

Комментарии:

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 1 дней со дня публикации.

Панель управления

Войти

Вход для посетителей и журналистов
ПАМЯТКА
  1. Внимательно выбирайте раздел.
  2. Запрещены мат и оскорбления.
  3. НЕТ расизму и полит агитациям.

Регистрация

Copyright 2012 "СМИ Днепропетровск"

Использование материалов сайта в печатных
изданиях, без уведомления администрации,
строго запрещается. Ребенок
При использовании в сетевых изданиях
активная ссылка на сайт smi.dp.ua
обязательна.