Алкалоїд – новий амбітний гравець на фармацевтичному ринку

  • Дата публикации: 10.06.2009 - 16:41

Македонію не даремно називають «податковим раєм» Європи. Завдяки найнижчим податкам на континенті, компанія «Алкалоїд» може пропонувати якісні продукти за дуже вигідними цінами, що особливо актуально зараз, в період світової економічної кризи.

Таке дивне поєднання привабливих цін з високими стандартами якості досягається за рахунок ліберальної податкової політики в цій країні, де держава, перш за все, піклується про динамічний розвиток вітчизняного виробництва та сприятливий клімат для іноземних інвестицій. Пропонуючи на зовнішніх ринках фармацевтичні препарати найвищої якості, «Алкалоїд» також пропонує й дуже конкурентні ціни на них, отже українці відтепер також матимуть чудову можливість купувати медичні препарати винятково високої якості, і, при цьому за надзвичайно доступними цінами.

«Алкалоїд АД - Скоп'є» ось вже 70 років успішно працює у сфері виробництва медичних препаратів, сировини з лікарських рослин, косметичної та хімічної продукції.

МІСІЯ компанії – ЗДОРОВ'Я – ПОНАД УСЕ!

МЕТА компанії – захист інтересів своїх співробітників, споживачів і партнерів, постійне втілення прагнення до більш здорового світу, чудової якості продуктів та послуг, а також професіоналізму та успішності в бізнесі.

Усе виробництво компанії повністю відповідає Європейським стандартам та оцінено як технологія, прирівняна до витворів мистецтва. Тож цінуйте себе, бережіть своє здоров’я - вживайте лише найкраще, адже ви цього варті!

Якщо Вам потрібна додаткова інформація про компанію «Алкалоїд» - звертайтеся: 8095 501 89 88, Марина Соловйова (pr@gem.kiev.ua). Ми з задоволенням відповімо на всі ваші запитання!

Довідка про компанію: Відкрите Акціонерне Товариство «Алкалоїд» засноване в 1936 році. Основна діяльність компанії: фармацевтичні препарати, хімічні речовини та косметика. Завдяки 2-м профіт-центрам, корпоративному сервісу, 1 дочірній компанії в Македонії та 12 зарубіжним дочірнім компаніям, де працює 1123 співробітники в головному офісі та 315 торгових представників за кордоном, компанія «Алкалоїд» по праву вважається одним з лідерів Південно-східної Європи – вона є лідером ринку в Македонії та Косово, займає 6-е місце в Хорватії за об’ємами продажу по упаковках.

Алкалоїд – всесвітньо визнаний бренд, представлений в більш ніж 27-ми країнах світу. Протягом 2007-2009 року компанія «Алкалоїд» отримала близько 25 дозволів на виведення нових препаратів на ринок Македонії та 90 препаратів, призначених для закордонних ринків. Протягом останніх десяти років компанія пройшла цикл інвестицій на суму більше 91 мільйона Євро.

Більша частина даних активів була розподілена в сегменті фармацевтики. Основні інвестиції було зроблено в співробітництві з IFI, що є прекрасним доповненням до бізнес - портфелю Компанії. У лютому 2006 року компанія Алкалоїд створила дочірнє підприємство у США, штат Огайо, після чого було успішно проведено JFDA інспекцію GMP за американським стандартом. У жовтні 2007 року на PC Pharmaceuticals було проведено перевірку від імені Британської агенції з контролю за якістю медикаментів і товарів медичного призначення – MHRA.

За результатами перевірки MHRA видала компанії Алкалоїд сертифікат відповідності GMP, котрий надає виробнику лікарських препаратів право розміщувати свою продукцію на ринку Великобританії та інших країн Європейського союзу. Алкалоїд – партнер вибору багатьох відомих компаній: F. Hoffmann – La Roche, Italfarmako, Nycomed, Mundifarma, Sanofi Aventis, Pfizer, Novartis та ін. Алкалоїд думає не лише про сьогодення, а завжди думає про майбутнє.Читайте также:

Комментарии:

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 1 дней со дня публикации.

Панель управления

Войти

Вход для посетителей и журналистов
ПАМЯТКА
  1. Внимательно выбирайте раздел.
  2. Запрещены мат и оскорбления.
  3. НЕТ расизму и полит агитациям.

Регистрация

Copyright 2012 "СМИ Днепропетровск"

Использование материалов сайта в печатных
изданиях, без уведомления администрации,
строго запрещается. Ребенок
При использовании в сетевых изданиях
активная ссылка на сайт smi.dp.ua
обязательна.