З компанією Алкалоїд – до Македонії!

  • Дата публикации: 11.06.2009 - 14:10

Основною метою Бізнес-Форуму було встановлення зв’язків між підприємцями обох країн – України та Македонії. Важливим є той факт, що македонська компанія «Алкалоїд» є єдиною фармацевтичною компанією, котра вже має представництво в Україні! Адже нещодавно, 24 березня 2009 року компанія відкрила Представництво Алкалоїд АТ Скоп’є в Україні і може з власного досвіду сказати про всі переваги та підводні камені, тому що вона була своєрідним взірцем, зразком інтеграції України в Європу.

Македонську делегацію очолював віце-прем’єр міністр Республіки Македонії Зоран Ставревскі, в той час як на чолі української делегації прибув заступник міністра економіки України Валерій Тезійович Пятни'цький. До складу української делегації також ввійшло керівництво Торгово-промислової Палати м. Чернігова, українські бізнесмени, а також журналісти фармацевтичних видань, котрих на бізнес-форум запросила компанія «Алкалоїд».

До порядку денного було включено питання, орієнтовані здебільшого на обмін інформацією про актуальний стан економіки, перспективи розвитку, зокрема про стан євроінтеграційних та євроатлантичних процесів в обох країнах. На черговому засіданні Міжурядової комісії з торговельної та економічної співпраці, яке відбулося у рамках бізнес-форуму, було прийняте та підписане рішення про цілковиту лібералізацію торговельного режиму між Республікою Македонією та Україною.

Окрім того, всі запрошені, які відвідали мальовничу країну Македонію, мали чудову нагоду познайомитися з історією міста Охрід, а також дізнатися більше про завод компанії «Алкалоїд АД», що знаходиться у м. Скоп’є, його сучасне обладнання, найновіші технології та лабораторії, досвід і професіоналізм співробітників, а також задати всі запитання, які їх цікавлять, безпосередньо керівництву компанії, та отримати всю інформацію про потужності заводу «з перших вуст». Адже всі ці роки компанія присвятила створенню продуктів, назва яких стала синонімом найвищої якості.

Всі гості змогли на власні очі переконатися у конкурентоспроможності та надзвичайно високій якості медичних препаратів та зрозуміти, що Македонію не даремно називають «податковим раєм» Європи. Завдяки найнижчим податкам на континенті, компанія «Алкалоїд» може пропонувати якісні продукти за дуже вигідними цінами, що особливо актуально зараз, в період світової економічної кризи.
Абсолютно всі учасники форуму зійшлися в думці, що такі бізнес-події найкращим чином сприяють покращенню стосунків між обома країнами для плідного довгострокового співробітництва.

Довідка про компанію: Відкрите Акціонерне Товариство «Алкалоїд» засноване в 1936 році. Основна діяльність компанії: фармацевтичні препарати, хімічні речовини та косметика. Завдяки 2-м профіт-центрам, корпоративному сервісу, 1 дочірній компанії в Македонії та 12 зарубіжним дочірнім компаніям, де працює 1123 співробітники в головному офісі та 315 торгових представників за кордоном, компанія «Алкалоїд» по праву вважається одним з лідерів Південно-східної Європи – вона є лідером ринку в Македонії та Косово, займає 6-е місце в Хорватії за об’ємами продажу по упаковках.

Алкалоїд – всесвітньо визнаний бренд, представлений в більш ніж 27-ми країнах світу. Протягом 2007-2009 року компанія «Алкалоїд» отримала близько 25 дозволів на виведення нових препаратів на ринок Македонії та 90 препаратів, призначених для закордонних ринків. Протягом останніх десяти років компанія пройшла цикл інвестицій на суму більше 91 мільйона Євро.

Більша частина даних активів була розподілена в сегменті фармацевтики. Основні інвестиції було зроблено в співробітництві з IFI, що є прекрасним доповненням до бізнес - портфелю Компанії. У лютому 2006 року компанія Алкалоїд створила дочірнє підприємство у США, штат Огайо, після чого було успішно проведено JFDA інспекцію GMP за американським стандартом. У жовтні 2007 року на PC Pharmaceuticals було проведено перевірку від імені Британської агенції з контролю за якістю медикаментів і товарів медичного призначення – MHRA. За результатами перевірки MHRA видала компанії Алкалоїд сертифікат відповідності GMP, котрий надає виробнику лікарських препаратів право розміщувати свою продукцію на ринку Великобританії та інших країн Європейського союзу. Алкалоїд – партнер вибору багатьох відомих компаній: F. Hoffmann – La Roche, Italfarmako, Nycomed, Mundifarma, Sanofi Aventis, Pfizer, Novartis та ін.

Алкалоїд думає не лише про сьогодення, а завжди думає про майбутнє.


Ключевые теги: компания АлкалоидЧитайте также:

Комментарии:

Информация

Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 1 дней со дня публикации.

Панель управления

Войти

Вход для посетителей и журналистов
ПАМЯТКА
  1. Внимательно выбирайте раздел.
  2. Запрещены мат и оскорбления.
  3. НЕТ расизму и полит агитациям.

Регистрация

Copyright 2012 "СМИ Днепропетровск"

Использование материалов сайта в печатных
изданиях, без уведомления администрации,
строго запрещается. Ребенок
При использовании в сетевых изданиях
активная ссылка на сайт smi.dp.ua
обязательна.